Najlepsza zdawalność! – 59,2%

Ośrodek Szkolenia Kierowców Best-L Najlepsza zdawalność! – 59,2%
szkoła nauki jazdy tychy najlepsza zdawalność

 

Odkąd otworzyliśmy szkołę nauki jazdy Best-L, w 2012 roku, jednym z naszych celów, obok wysokich umiejętność prowadzenia samochodu, którymi mogą pochwalić się absolwenci naszego ośrodka, jest najlepsza zdawalność państwowego egzaminu na kat. B za pierwszym razem.

W rozwój owych zdolności naszych kursantów, jak i w przekazywanie im wiedzy teoretycznie zawsze angażujemy się bezgranicznie – całym swoim sercem, posiadanym doświadczeniem i wiedzą. Do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie. Sami, jako wykładowcy i instruktorzy praktyczni ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach dokształcających.

Najlepsza zdawalność szkół jazdy w mieście Tychy – ranking 2020

Dzięki takiemu podejściu, naszym staraniom, możemy pochwalić się najlepszą zdawalnością naszych absolwentów w ostatnich latach. I tak w roku 2019, według statystyk zaprezentowanych na łamach Dziennika Zachodniego, a przygotowanych wespół z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach, Ośrodek Szkolenia Kierowców Best-L zdobył pierwsze miejsce z wynikiem 59,2 %. Warto zaznaczyć, że drugi na liście OSK zanotował prawie 10 % mniejszą zdawalność.

W dalszym ciągu najwyższa, najlepsza zdawalność naszych absolwentów, państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem jest priorytetem. Chcemy przekazując swoje doświadczenie i wiedzę nie tylko zaoszczędzić pieniądze kursantów ograniczając do minimum koszta związane z uzyskaniem uprawnień, ale także wpłynąć realnie na świadomość przyszłym kierowców w kwestii bezpieczeństwa na drodze.

 

W poprzednich latach w rankingu najlepsza zdawalność na prawo prawo jazdy Tychy zdobywaliśmy m.in.

  • najwyższa zdawalność w roku 2016;
  • wysokie, 4 miejsce w 2018 roku;

 

Linki do źródeł:

Ranking szkół jazdy 2020 – pierwsze miejsce – Best-L Tomasz Szczurek 59,2 %.

Artykuł redakcji Dziennika Zachodniego