Cennik – nauka jazdy Tychy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Best-L Cennik – nauka jazdy Tychy
nauka jazdy tychy cennik

 

Osobom, chcącym wykupić dodatkowe godziny jazd przed egzaminem lub podszkolić się w technice prowadzenia samochodu, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nauka jazdy w Tychy nie należy do prostych. W mieście są liczne ronda, a w godzinach szczytu miasto się korkuje. Domeną naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie tylko najlepsza zdawalność, ale także przystępna cena kursów na prawo jazdy jak i samych dodatkowych jazd.

Koszt wykupienia jednej godziny jazd uzupełniających wynosi 80 zł. Dla kursantów naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców mamy promocyjną cenę 70 zł. W czasie jej trwania, przyszłym kierowcom, chętnie wskazujemy i przypomnimy o newralgiczne miejsce na terenie miasta Tychy.

Ile kosztuje nauka jazdy Tychy – kurs na prawo jazdy kat. B?

W naszej ofercie posiadamy podstawy kurs prawa jazdy kat. B w cenie 2600 zł. Obejmuje on aż 30 godzin zajęć praktycznych oraz egzamin wewnętrzny trwający średnio jedną godzinę. Dla uczniów i studentów przygotowaliśmy cenę promocyjną 2500 zł.

Kolejnym punktem w naszej ofercie jest ekspresowy kurs prawa jazdy kat. B. Koszt – 3200zł.

Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego kursu na prawo jazdy kat. B zawierającego dodatkowych 10 godzin zajęć praktycznych. Przy płatności jednorazowej jego koszt wynosi 800 zł.

Kurs na prawo jazdy kat. B – nauka jazdy Tychy i okolice!

Dla naszych przyszłych kursantów przygotowaliśmy specjalną promocję! Wystarczy, że zapisze się na kurs razem ze swoim znajomym a oboje otrzymają po 1h

Ponadto, otrzyma dodatkową godzinę zajęć praktycznych gratis za każdą osobę, którą przyprowadzi i rozpocznie kurs podstawowy.

 

W miarę możliwości prosimy o regulowanie wszelkich płatności bezgotówkowo poprzez wpłatę na nasze konto:

Bank ING Bank Śląski
OSK Best L
ul. Reymonta 61/1, 43-100 Tychy
numer: 76 1050 1399 1000 0092 4683 4213
Tytuł wpłaty: proszę wpisywać imię i nazwisko.