Cennik – nauka jazdy Tychy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Best-L Cennik – nauka jazdy Tychy
nauka jazdy tychy cennik

 

Osobom, chcącym wykupić dodatkowe godziny jazd przed egzaminem lub podszkolić się w technice prowadzenia samochodu, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nauka jazdy w Tychy nie należy do prostych. W mieście są liczne ronda, a w godzinach szczytu miasto się korkuje. Domeną naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie tylko najlepsza zdawalność, ale także przystępna cena kursów na prawo jazdy jak i samych dodatkowych jazd.

Koszt wykupienia jednej godziny jazd uzupełniających wynosi 60 zł. Dla kursantów naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców mamy promocyjną cenę 50 zł. W czasie jej trwania, przyszłym kierowcom, chętnie wskazujemy i przypomnimy o newralgiczne miejsce na terenie miasta Tychy.

Ile kosztuje nauka jazdy Tychy – kurs na prawo jazdy kat. B?

W naszej ofercie posiadamy podstawy kurs prawa jazdy kat. B w cenie 1900 zł. Obejmuj on aż 30 godzin zajęć praktycznych oraz egzamin wewnętrzny trwający średnio jedną godzinę. Dla uczniów i studentów przygotowaliśmy cenę promocyjną 1800 zł.

Oferujemy także rozszerzony kurs prawa jazdy kat. B, który zawiera aż 40 godzin zajęć praktycznych. W ramach tego kursu kursant również dodatkowo przejdzie egzamin wewnętrzny, który ma za zadanie sprawdzenie umiejętności przyszłego kierowcy i tego jak radzi sobie w sytuacji stresującej, oraz odpowiednio przygotować go do egzaminu państwowego. Cena 2000 zł.

Kolejnym punktem w naszej ofercie jest ekspresowy kurs prawa jazdy kat. B. Koszt – 2300 zł.

Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego kursu na prawo jazdy kat. B zawierającego dodatkowych 10 godzin zajęć praktycznych. Przy płatności jednorazowej jego koszt wynosi 550 zł.

Kurs na prawo jazdy kat. B – nauka jazdy Tychy i okolice!

Dla naszych przyszłych kursantów przygotowaliśmy specjalną promocję! Wystarczy, że zapisze się na kurs razem ze swoim znajomym a oboje otrzymają okazyjny rabat na podstawowy kurs prawa jazdy kat. B.

Ponadto, otrzyma dodatkową godzinę zajęć praktycznych gratis za każdą osobę, którą przyprowadzi i rozpocznie kurs podstawowy.

 

W miarę możliwości prosimy o regulowanie wszelkich płatności bezgotówkowo poprzez wpłatę na nasze konto:

Bank ING Bank Śląski
OSK Best L
ul. Reymonta 61/1, 43-100 Tychy
numer: 76 1050 1399 1000 0092 4683 4213
Tytuł wpłaty: proszę wpisywać imię i nazwisko.